KATEGORİLER
Sepetim

Bilgisayar Çalışma Masaları

Bilgisayar Çalışma Masaları

Bilgisayar Çalışma Masaları

Smart Akıllı Çalışma Masası Smart Akıllı Çalışma Masası
Yeni Ürün Kargo Bedava
Marka: Araf Ofis
Dar Alanlar İçin Özel Olarak Tasarlanmış Akıllı Açılır Çalışma MasasıSağlığa Zararlı Konsorejen Madde İçermeyen 1. Kalite Suntalam / Mdflam Malzemeden Üretilmiştir.Kilitli Tekerlekler.Tüm Türkiye ye Ücretsiz Kargo İle Gönderilmektedir.Olası ölçüler ve renkler fotoğraflarda mevcuttur. Açılır sistem k..
1.599,00 Vergiler Hariç:1.599,00
Bena Akıllı Çalışma Masası Bena Akıllı Çalışma Masası
Kargo Bedava
Marka: Araf Ofis
Dar Alanlar İçin Özel Olarak Tasarlanmış Akıllı Açılır Çalışma MasasıSağlığa Zararlı Konsorejen Madde İçermeyen 1. Kalite Mdflam Malzemeden Üretilmiştir.Tüm Türkiye ye Ücretsiz Kargo İle Gönderilmektedir.ModülGenişlikDerinlik YükseklikKapalı Masa Ebatı 55 cm39 cm75 cmAçık Masa Ebatı130 cm5..
1.999,00 Vergiler Hariç:1.999,00
Nika Çalışma ve Bilgisayar Masası Nika Çalışma ve Bilgisayar Masası
Kargo Bedava
Araf Mobilya Nika Çalışma ve Bilgisayar MasasıMasa zemininin hemen alt tarafında yer alan ve özel olarak tasarlanan raylar vasıtasıyla iç kısma girip çıkabilen klavye, kullanılmadığı zamanlarda iç kısımda gizlenebiliyor. Bu sayede bilgisayar kullanılmadığı zamanlarda klavye yer kaplamadan iç haznede..
750,00 Vergiler Hariç:750,00
Arf Bilgisayar ve Çalışma Masası Arf Bilgisayar ve Çalışma Masası
Kargo Bedava
Marka: Araf Ofis
Arf Bilgisayar ve Çalışma MasasıÜrün ölçüleri:Ürün Genişliği: 90cm  Ürün Yüksekliği: 175 cm Ürün Derinliği: 50 cmÜrün Özellikleri:Ürünler 18 mm yonga levhadan üretilmektedir.Ürünlerimiz 1 sınıf bağlantı parçaları ve aksesuarlar kullanılarak üretilmektedir.Ürünlerimiz 1 sınıf PVC kenar..
975,00 Vergiler Hariç:975,00
Eva Çalışma Masası Eva Çalışma Masası
Kargo Bedava
Eva Ders Çalışma Masası - Bilgisayar MasasıÜrün ölçüleri:Ürün Genişliği: 148 cm  Ürün Yüksekliği: 120 cm Ürün Derinliği: 45 cmÜrün Özellikleri:Ürünler 18 mm yonga levhadan üretilmektedir.Ürünlerimiz 1 sınıf bağlantı parçaları ve aksesuarlar kullanılarak üretilmektedir.Ürünlerimiz 1 sı..
533,50 Vergiler Hariç:533,50
Safir Bilgisayar Çalışma Masası Safir Bilgisayar Çalışma Masası
Kargo Bedava
Marka: Araf Ofis
Safir Bilgisayar Masası Çok Kullanışlı Bilgisayar Çalışma Masası - 165xG140x52 cmFarklı Renleri Mevcuttur. Kendi İmalatımız Olup Toptan Fiyatına Perakende Satılmaktadır. Ürünlerimiz İstenilen Bölgeye Kargo ile Gönderilir.2 Yıl GarantiliWebsitemizden Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı Mev..
875,00 Vergiler Hariç:875,00
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Soru ve Cevap

Yatak Odaları, Koltuk Takımları, Makam Takımları ve Ofis Kanepeleri Hariç Olmak Üzere Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Olarak Adresinize Gönderilmektedir.

Tüm Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

Bir çok dünya ülkesine ihracat gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Bursa, Yalova, İzmit(Kocaeli), İstanbul, Ankara illerinde kurulum yapmaktayız
Montajlı teslimat yapılan illerimizin dışında Kalan tüm illerimize ambarlar ile sevkiyat yapıldığından teslimatları bina önüdür. Anayol güzergahında olmayan ve bazı coğrafi durumlarda teslimatlar şehir merkezlerine yapılmaktadır.
Montaj hizmeti vermediğimiz şehirlerdeki müşterilerimiz kurulum ve montaj şeması ile yerel imkanlarla montajı gerçekleştirmektedirler.